Розвиток галузі тваринництва є одним з основних довгострокових пріоритетів Уряду. Починаючи з 2018 року, Мінагрополітики запровадило цільову програму підтримки галузі тваринництва, на яку в поточному році спрямовано 3,5 млрд. грн., з яких 1,4 млрд. грн. на розвиток скотарства в сільськогосподарських підприємствах та господарствах фізичних осіб.

  6 березня 2019 року головний спеціаліст Управління агропромислового та економічного розвитку Жмеринської райдержадміністрації Бойченко Олена взяла участь у нараді щодо роз’яснення змін у порядку виплати фізичним особам дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яку проводив Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації.

  Основні зміни стосуються введення дотування молодняка, набутого шляхом переміщення та впорядкування прийому документів за молодняк, якому в грудні 2018 року виповнилося 12 місяців.

  Фахівцями Департаменту було роз’яснено механізм та організаційні питання прийому документів від фізичних осіб та надано консультативно-методичну допомогу із заповнення журналів та відомостей відповідно до встановлених термінів.

  Начальник управління агропромислового та економічного розвитку Жмеринської РДА Катерина ЦАБАК