Голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук разом із робочою групою, представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ взяли участь в зборах – сходах громадян в Стодулецькій громаді.

  На початку зборів стодульчани мали змогу переглянути відеоролик про здобутки області - «Вінниччина – 2018. Є що сказати!» та успіхи нашого району у минулому році.

  Детально про досягнення Стодулецької громади в 2018 році та плани на 2019 рік прозвітувала очільник громади Любов Голубенко.

  Вона подякувала керівникам району, депутату районної ради, керівнику місцевого сільськогосподарського підприємства за постійну підтримку та сприяння у вирішенні проблемних питань громади.

  Про всі позитивні зрушення, які відбулись в районі в 2018 році, а також про реалізацію медичної та освітньої реформи вели мову голова райдержадміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук.

  Зокрема, вони зупинились на питаннях, які вдалось вирішити в поліпшенні матеріально – технічної бази медичних та освітніх закладах, інфраструктури Жмеринщини, в т.ч. ремонту доріг, реконструкція водогонів, ін..

  Профільні спеціалісти надали роз’яснення на запитання жителів громади, що стосувались діяльності медичних установ, пільгових перевезень, земельних відносин, заміни аварійних електроопор, передачі показників електролічильника, формування рахунків, їх оплати, порядку призначення та виплати субсидій, їх монетизації, ремонту доріг, ін.

  Про діяльність сільськогосподарського підприємства ТОВ «Платани» у 2018 році прозвітував його очільник Олег Куцолабський.

  На завершення учасників зібрання порадували чудові виступи вчителів та учнів місцевої школи.

  З нагоди гарного свята - Масляної хлібосольна Стодулецька громада почастувала всіх гостей смачними паляницями та випічкою.