Видача ваучерів переселенцям

  В четвер, 16 червн6я 2016 року Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України розпочала міжнародний проект «Україна – громадський неспокій з видачі продуктових ваучерів внутрішньо-переміщеним особам.

  Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, яка фінансує проект, визначила категорії отримувачів:

  1. БАГАТОДІТНІ СІМ’Ї (троє та більше дітей до 18 років) за наявністю паспорту, документа, який засвідчує соціальний статус, свідоцтва про народження дітей, копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

  2. ІНВАЛІДИ 1-Ї ТА 2-Ї, ІІІ ГРУП ВІКОМ ДО 70-ТИ РОКІВ за наявністю паспорта та пенсійного посвідчення із зазначенням групи інвалідності, ВАГІТНІ ЖІНКИ (довідка), копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

  3. ОДИНОКІ ГОДУВАЛЬНИКИ З ДІТЬМИ ДО 18 РОКІВ за наявністю паспорту, довідки з УТСЗН, яка посвідчує соціальний статус, свідоцтва про народження дітей, копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

  4. ОДИНОКІ ЛЮДИ ПОХИЛОГО ВІКУ (70 ТА БІЛЬШЕ РОКІВ) за наявністю паспорта, пенсійного посвідчення, документа, який підтверджує самотнє проживання, копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

  ВИДАЧА ВАУЧЕРІВ здійснюється ДО 30 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ в приміщені обласної організації Червоного Хреста України за адресою: м.ВІННИЦЯ, вул. Грушевського,12

  контактні телефони: 050 250 48 67; 068 850 32 74

  Вихідні дні 26,28 червня.

  В м.ЖМЕРИНКА ВАУЧЕРИ МОЖНА БУДЕ ОТРИМАТИ

  24 ЧЕРВНЯ 2016 р. з 11:00 ГОД В ПРИМІЩЕНІ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ Жмеринської райдержадміністрації за адресою: вул. Центральна, 7