З нагоди світлого жіночого свята в Браїлівському стаціонарному відділенні соціального обслуговування одиноких престарілих громадян 5 березня 2019 року відчувалась атмосфера родинного затишного свята та радості.

  В цей день привітати жінок, які проживають у відділенні зібралось чимало гостей.

  Слова великої вдячності за самовіданну працю, велике терпіння, витримку в доланні життєвих трудностей та мистецтво завжди залишатись жінкою висловив перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський.

  Кожній представниці найкращої половини проживаючих та працюючих у відділенні він вручив грошову винагороду та квіти.

  Подякував за високе почуття обов’язку, милосердя, вагомий внесок у розвиток соціальної сфери району Олександр Іванович і директору комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Тамарі Оголенко та директору Браїлівського стаціонарного відділенні соціального обслуговування одиноких престарілих громадян Зої Музиці. Вони отримали Подяки керівництва району та букети квітів.

  Зі словами ніжності звернулась до проживаючих у відділенні директор комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Тамара Оголенко. Вона подякувала керівництву райдержадміністрації та районної ради за постійне сприяння та підтримку. Побажала усім міцного здоров’я, гарного настрою та успіху. З її рук підопічні відділення отримали подарунки.

  Про значиму роль жінки в житті суспільства та чоловіків вів мову Браїлівський селищний голова Валерій Резедент. Він побажав прекрасній половині міцного здоров’я, вічного кохання та довгих років життя. Присутнім жінкам подарував квіти.

  Неймовірно чудовий настрій присутнім дарував колектив художньої самодіяльності Браїлівського будинку культури та танцювальний колектив учнів місцевої школи.

  Найбільше вразив жителів відділення своїми колоритними виступами колектив «Чарівниця», до складу якого входять місцеві працівники на чолі із директором Зоєю Музикою.

  Зі словами великої шани та поваги до жінок звертались талановиті ведучі заходу, учні Браїлівської ЗОШ І – ІІ ст.. Сюзана Гладчук та Андрій Єфімов.

  Завершилось свято чуттєвим виконанням українських пісень колективом проживаючих у відділенні, які зворушили присутніх своїм завзяттям, життєрадісною вдачею та добротою. відділенню соціального