4 березня 2019 року в Коростівецькій сільській раді відбулися збори громадян, у яких взяли участь: голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза, голова районної ради В.Малярчук, керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук, начальник відділу освіти І.Цимбал, начальник відділу призначення соціальних допомог управління соціального захисту населення Л.Сулима, заступник начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараба, начальник районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області М.Горбатюк, заступник головного лікаря РМЦ ПМСД С.Манілко, начальник філії «Жмеринський Райавтодор» О.Навроцький, заступник директора СО «Жмеринські ЕМ» І.Дученко, жителі територіальної громади.

  Сільський голова А.Кокиза повідомив про мету зібрання, представив загалу гостей.

  О.Легеза у своєму виступі подякував жителям громади за запрошення до участі у зборах, відзначив наскільки важливе живе спілкування з людьми для з’ясування актуальних питань. А також запропонував до перегляду відеофільми про здобутки області - «Вінниччина – 2018. Є що сказати!» та успіхи нашого району у минулому році.

  Про те чим живе Вінниччина і Жмеринщина, зокрема, як проходять реформи освітня та медична, які здобутки маємо за 2018 рік говорив В.Малярчук.

  Керівники району вели мову про переваги децентралізації, завдяки якій територіальні громади мають значно більші надходження до сільських бюджетів. Зазначили великий обсяг роботи, проведений в напрямку покращення матеріальної бази медичних закладів, зокрема, центральної районної лікарні, залучення додаткових коштів до підготовки бази для створення лікарні інтенсивного лікування, яка в майбутньому може стати одним із факторів, який вплине на рішення про обрання повітового центру. Інформували про проведення тендерних процедур для закупівлі необхідного обладнання для проведення клінічних досліджень в рамках реалізації медичної реформи. Йшла мова про об’єднання територіальних громад та перспективу адміністративного поділу району.

  Свої запитання жителі громади мали змогу поставити профільним спеціалістам та отримати на них кваліфіковані відповіді. Їх цікавили питання щодо: пільгових перевезень, оформлення невитребуваних паїв, заміни аварійних електроопор, передачі показників електролічильника, формування рахунків, їх оплати, порядку призначення та виплати субсидій, їх монетизації, т.ін.

  Про стан доріг, урядову програму відновлення дорожнього фонду, обсяг її фінансування інформували учасників зібрання О.Легеза та О.Навроцький. Очільник дорожньої служби відзначив великий об’єм ремонтних робіт, який проведено в минулому році, зокрема, і в районі. Завдяки сприянню голови райдержадміністрації до 8 млн. грн.., які було виділено на ремонт доріг на території району, додатково було залучено ще 6,5 млн. грн. Повідомив і про заплановані роботи у поточному році.

  На завершення зустрічі очільники району акцентували увагу на тому, що за останніх два роки район отримав з державного бюджету понад 40 млн. грн., вели мову про роботу з потенційними інвесторами, яку сподіваються відновити найближчим часом. В результаті успіху задуманого проекту буде створено додаткові робочі місця, збільшаться надходження до районного бюджету. Зазначили те, що хоча країна переживає не найкращі часи, та все ж район не стоїть на місці, працює однією командою на покращення життя жмеринчан.