2 березня 2019 року в м. Жмеринка в центральній районній бібліотеці ім..В.Вовкодава відбувся другий вид районних сільських спортивних ігор - змагання з шашок серед сільських територіальних громад. У змаганнях прийняли участь 10 команд. 25 спортсменів – шашкістів, які за швейцарською системою із семи турів виборювали першість, як в особистому так і в командному заліку.

Переможцем ігор стала команда Браїлівської селищної ради (Грабчак Олександр, Гоцуляк Іван, Слушна Оксана). Друге місце посіли шашкісти Северинівської об’єднаної територіальної громади (Берещук Григорій, Кришун Анатолій, Мельник Анастасія). Третє місце вибороли шашкісти Станіславчицької сільської ради (Кравець Володимир, Палюх Ілля, Вихристюк Анастасія). В особистому заліку серед чоловіків: І місце посів – Олександр Мацера (6,5 очок с. Сербинівці), ІІ - місце виборов Іван Гоцуляк (6 очок смт. Браїлів), ІІІ місце здобув Григорій Берещук (4,5 очок с. Северинівка). У змаганнях серед жінок:

І місце виборола Слушна Оксана (5,5 очок, смт. Браїлів), ІІ місце – Вихристюк Анастасія (5 очок с. Станіславчик), ІІІ місце – Мельник Анастасія (4,5 очок с. Северинівка). Команда - переможець нагороджені кубком та грамотою, а призери змагань - грамотами відділу культури і туризму Жмеринської РДА та районної організації ВФСТ «Колос».

3 березня 2019 року в с. Станіславчик проведено фінальний етап Чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд, де команди змагалися за призові місця: «Старт» Станіславчик, ВК «Браїлів» та «Стріла» Северинівка. Продемонструвавши змістовну, запеклу та якісну гру команди зіграли наступним чином: «Старт» - ВК«Браїлів» 0:2; «Стріла» - «Старт» 1:2; ВК «Браїлів» - «Стріла» 2:0. Бронзовим призером чемпіонату стали волейболісти «Стріли» Северинівська ОТГ, срібним призером – «Старт» Станіславчицька сільська рада і переможцем змагань – чемпіон Вінницької обласної аматорської волейбольної ліги - ВК «Браїлів». По завершені змагань Станіславчицький сільський голова Володимир Перепечай та головний спеціаліст відділу культури і туризму Олександр Скакун провели нагородження переможців та призерів Чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд, а також відзначили кращих гравців Чемпіонату – Ігор Рак, Валентин Урбановський (Браїлів), Олександр Кадук (Станіславчик) та Владислава Головатюка (Северинівка).