28 лютого в приміщені Жмеринського бюро правової допомоги Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено групу зустрічей для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників.

  Захід проходив у формі тренінгового заняття за темою «Відповідальність. Батьки і діти». Тематика заходу є актуальна, діти які виховуються у даних родинах підліткового віку, потребують особливої уваги, підтримки, розуміння, відповідних знань.

  Гість заходу, Т.Овчарук - заступник начальника Жмеринського бюро правової допомоги ознайомила присутніх із поняттям «правопорушення», видами та ознаками, більш детально зупинилась на питанні щодо змін, які відбулися в чинному законодавстві. Практичний психолог Ковальчук Т, педагог соціальний Стовбача Н. особливу увагу батьків звернули на формування відповідальності у батьків та їх роль в формуванні відповідальності у дітей за свої вчинки, в сприянні підтримки емоційних довірливих стосунків в родині з метою налагодження взаєморозуміння та попередження правопорушень.

  В невимушеній розмові учасники заходу розповідали пережиті життєві історії, обговорювали ситуації, які виникають в процесі виховання дітей, брали активну участь в мозкових штурмах та рольових іграх.

  Прийомних батьків, батьків-вихователів ознайомлено з відповідальністю передбаченою Законом України «Про запобігання та протидії домашньому насильству».

  Отримані знання допоможуть батькам краще зрозуміти дітей та вберегти від неприємних ситуацій.