23 лютого в м. Жмеринці відбувся заключний тур фінального етапу чемпіонату обласної аматорської волейбольної ліги. У першому турі браїлівчани у впертій боротьбі перемогли команду з Вінницького району 2:1, та в упертій боротьбі здолали опір волейболістів з Томашполя 2:1. В протистоянні між командами Вінницького та Томашпілького районів також зафіксований результат 2:1 на користь волейболістів з Томашполя. Таким чином турнірне становище набуло такого вигляду: ВК «Браїлів» - 13 очок, у команди з Вінницького району - 8 очок, а у команди з Томашполя - 6 очка. У суперфінал з нашої групи вийшли браїлівчани та команда з Вінницького району.

  24 лютого в спортивному залі Чернятинського аграрного коледжу відбувся другий відкритий молодіжний Кубок Жмеринського району з баскетболу приурочений пам`яті Тараса Шпіганевича. До участі у змаганнях були запрошені команди: ДЮСШ м. Жмеринка, «Старт» Станіславчик, Барський коледж транспорту та будівництва, а також місцева команда «Сокіл» Чернятинського коледжу ВНАУ. Після проведення жеребкування визначились півфінальні пари: ДЮСШ м. Жмеринка - Барський коледж транспорту та будівництва ; «Сокіл» Чернятин - «Старт» Станіславчик.

  Півфінальні баталії пройшли в надзвичайно напруженій та цікавій боротьбі. Молоді баскетболісти з Жмеринки з рахунком 53:42 перемогли барчан, а команда «Сокіл» Чернятин з рахунком 64:14 святкувала перемогу над командою «Старт» Станіславчик. В протистоянні за третє місце між командами «Старт» і Барським коледжом транспорту та будівництва сильнішими були баскетболісти з Станіславчик 36:31. У фінальному матчі за перше місце зустрілись баскетболісти Чернятинського коледжу та Жмеринської ДЮСШ, в якому жмеринчани на заключних секундах вирвали перемогу з рахунком 40:38 (тренер команди Ольга Кобзар).

  Після завершення змагань переможці та призери були нагороджені пам’ятним кубком, грамотами, а кращі гравці грамотами, та пам’ятними сувенірами від керівництва коледжу. По завершенні змагань керівництвом навчального закладу для всіх гравців було організовано в їдальні поминальний обід пам'яті Тараса Шпіганевича.

  Відділ культури і туризму РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»