26.02.2019р. в приміщенні актової зали відділу освіти відбулось засідання інструктивно-методичної наради завідувачів ЗДО району.

  Розпочала засідання начальник відділу освіти І.Цимбал, яка проінформувала присутніх про підсумки проведення засідання колегії Жмеринської РДА від 21.02.2019 р. за участю першого заступника голови Вінницької ОДА А. Гижка та питання, які стосувались роботи дошкільнї галузі району.

  В контексті даного питання Інна Володимирівна прокоментувала зверненя ЦК Профспілки працівників освіти і науки України до Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Кабінету Міністрів України, Комітету науки і освіти Верховної Ради України, Федерації профспілок України з приводу необхідності підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

  Методист РМК Дикальчук Л.В. у своєму виступі наголосила на змінах, внесених новими нормативно-правовими документами щодо організації роботи керівників закладів освіти з кадрових питань.

  Про організацію роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у ЗДО району з урахуванням методичних рекомендацій, викладених у листі МОН України від 14.02. 2019 № 1/11-1491 розповіла методист РМК Яременюк С.М.

  Завідувач ЗДО с.Кудіївці Шпак Н.П. презентувала роботу педколективу щодо висвітлення освітнього процесу на офіційній сторінці закладу у Фейсбуці та його вплив на підвищенні іміджу ЗДО серед житерів громади.

  Методист РМК Клепко В.В. підвела підсумки роботи ЗДО району по збору статистичної звітності до інформаційної системи управління освітою (ІСУО) в програмі «КУРС. Дошкілля».

  Методист РМК Яременюк С.М. провела грунтовний аналіз виконання норм харчування дітей в ЗДО району за підсумками 2018 р.

  З сайту відділу освіти РДА