Жмеринською райдержадміністрацією спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та ГО «Прогресивні жінки» 26 лютого 2019 року організовано та проведено круглий стіл на тему «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері з протидії торгівлі людьми в Україні, у Вінницькій області» в рамках розширеного засідання Міжвідомчої ради.

  На засідання були запрошені представники відділу освіти, служби у справах дітей, Національної поліції, управління соціального захисту населення, Центру зайнятості, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутатського корпусу, Бюро правової допомоги та місцевих громадських організацій.

  Керівник апарату Жмеринської райдержадміністрації Тетяна Москальчук привітала усіх присутніх і ознайомила з ситуацією щодо проведеної роботи з протидії торгівлі людьми в районі.

  Детальніше про співпрацю з дотичними установами до реалізації даного питання розповіла відповідальна особа в районі за процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та подання документів до Міністерства соціальної політики головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Кабаровська.

  Своїм досвідом проведення профілактичних заходів в навчальних закладах поділилась завуч з виховної роботи Олександрівської ЗОШ Катерина Зарічна.

  Любов Никодим, головний спеціаліст відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації зробила загальний огляд ситуації у Вінницькій області у сфері попередження та протидії торгівлі людьми.

  Наталія Козлова, президентка громадської організації ФО «Прогресивні жінки» та Наталя Сергієнко, регіональна координаторка Фонду ООН у галузі народонаселення з питань гендерно зумовленого насильства, презентували проект «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері з протидії торгівлі людьми в Україні, у Вінницькій області».

  По закінчені засідання були обговоренні питання особливостей діяльності та співпраці Національного механізму взаємодії у Жмеринському районі. Зустріч несла повчальний характер для усіх присутніх.