В залі засідань Жмеринської районної державної адміністрації 26 лютого 2019 року відбулася традиційна щорічна нарада бджолярів. Зібрання відбулося за організації підприємця – бджоляра А. Лісніцького. Участь у ньому взяли: заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку К.Цабак, начальник відділу безпечності харчових продуктів районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Р.Пустовий, заступник директора з навчальної роботи Чернятинського коледжу ВНАУ В.Білоус, викладачі коледжу, а також практикуючі бджолярі Жмеринщини та Тиврівщини.

  Зі вступним словом виступив О.Матвієнко, він привітав учасників зібрання, передав вітання від голови райдержадміністрації О.Легези. Зізнався, що зовсім недавно дійшов висновку, що галузь бджільництва є досить сучасною і перспективною. Передав бджолярам від аграріїв району низький уклін за те, що ми маємо високі врожаї. Запевнив у готовності до діалогу та співпраці.

  Р.Пустовий підняв питання реєстрації потужностей виробництва (пасік), інформував як проходить процедура реєстрації, вів мову про ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові до виконання пасічниками, особливо тими, хто реалізує продукцію бджільництва. Назвав речовини, залишки яких не допускаються в медові. Сьогодні є актуальним питання налагодження дієвого діалогу між пасічниками і агровиробниками, зокрема, щодо запобігання отруєння бджіл засобами захисту рослин. В цьому контексті зачитав 8 кроків комунікабельної взаємодії пасічників та аграріїв, які пропонуються відповідними методичними рекомендаціями. Відповів на поставлені запитання.

  А.Лісніцький нагадав бджолярам про страхування бджіл.

  У своєму виступі К.Цабак поінформувала учасників наради про стан розвитку агропромислового комплексу. Зазначила, що 84 суб’єкти господарювання обробляють землі району, 70% відсотків з яких високо інтегровані підприємства. Надала інформацію про здобутки аграріїв у минулому році. Більш детально зупинилася на структурі посівів, яка дуже цікавить пасічників. Зазначила, що у питаннях співпраці бджолярів та сільгоспвиробників управління готове бути посередником.

  А.Лісніцький зазначив, що лише 10% нашого меду потребляється в Україні, 90% - йде на експорт, український мед дуже добрий, але потрібно боротися за якість продукту. Набирає актуальності питання створення спілки бджолярів, яке б дало можливість вирішувати спільні проблеми.

  В ході наради обговорювали багато різних важливих питань, ділилися своїми винаходами, досягненнями, досвідом, цікавими фактами. Особливо всіх зацікавив виступ О.Солоненка – пасічника з с. Станіславчик.

  Заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку Я.Парчевський висловив та аргументував свою переконаність у необхідності створення спілки пасічників та тісної співпраці з агровиробниками.

  У своїй промові В.Білоус поінформувала про те, що в Чернятинському коледжі, в одному з небагатьох, ще з 1947 року існує спеціальність бджільництво. Але, нажаль, хоча професія престижна та прибуткова, щороку зменшується кількість студентів, які її обирають. Висловила радість від зустрічі з випускником коледжу, який реалізував себе в цій професії. Запросила усіх на день відкритих дверей 16 березня та 21 - на Всеукраїнську науково-практичну конференцію. Відзначила глибокі знання О.Солоненка та звернулася до нього з пропозицією бути доповідачем на конференції.

  Присутні в залі висловили ряд пропозицій представникам коледжу, зокрема, і щодо відкриття курсів для підвищення кваліфікації бджолярів.

  А.Лісніцький назвав цифри заготівлі продуктів бджільництва, ціни на них. Наголосив на тому, що зразки продукції проходять дослідження, є випадки виявлення антибіотиків, пестицидів. І це є проблемою. Говорив ще про ряд нагальних справ, які потребують вирішення. Особливо гостро постає питання створення спілки бджолярів, тому закликав колег серйозно підійти до справи та обрати кандидатуру достойного очільника організації.

  Всі зійшлися у думці про потребу такої організації та будуть ретельно підбирати кандидатуру голови спілки.