Управління агропромислового та економічного розвитку Жмеринської райдержадміністрації повідомляє що в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року Вінницькою обласною громадською організацією (ВОГО) «Регіональний центр підприємництва» розпочато організаційну роботу з підготовки проведення XVI Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля».

  Конкурс передбачає визначити кращі підприємства та підприємців області в різних галузях діяльності у номінаціях «Компанія-лідер», «Надійність», «Наша марка», «Стабільність», «Довіра», «Якість» та провести урочисте нагородження лауреатів.

  За підсумками конкурсу планується видання довідника «Бізнес-еліта Поділля - 2019» з інформацією про досягнення лауреатів конкурсу.

  Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Телефон для довідок: 5-00-19 Алла Анатоліївна, Управління агропромислового та економічного розвитку Жмеринської райдержадміністрації.