Виїзний прийом громадян голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук провели 25 лютого 2019 року в с. Станіславчик.

  Питання, з якими звертались жителі села стосувались здебільшого розвитку соціальної сфери, надання матеріальної допомоги на лікування та роз’яснення нових умов оплати за енергоносії.

  Так, директор місцевої школи Ганна Півнюк підняла питання про встановлення зовнішніх вхідних металопластикових дверей в школі, облаштування дороги до котельні, заміни електропроводки в навчальному закладі та аварійність даху старої школи, яка знаходиться поблизу та становить небезпеку.

  Делегація працівників дошкільних навчальних с. Станіславчик звернулась із питанням покращення стану виплати заробітної плати, скаргою на важковаговий транспорт сільськогосподарських підприємств, який постійно псує дорогу в напрямку до с. Тарасівка.

  Керівники району разом із Станіславчицьким сільським головою Володимиром Перепечаєм обговорили дані питання та знайшли шляхи їх вирішення.

  Позитивно вирішено питання щодо надання допомоги жительці села, яка потребує операції.

  По завершенні прийому громадян Олег Легеза та Василь Малярчук у супроводі Володимира Перепечая завітали з візитом до Станіславчицької школи, де визначили об’єм робіт, які потрібно виконати, а також ознайомились із роботою котельні та запасом палива закладу.