22 лютого 2019 року в залі засідань Жмеринської РДА відбулась нарада працівників КУ «Територіальний центр Жмеринського району» у якій взяли участь: голова районної державної адміністрації Легеза О.В., голова районної ради Малярчук В.Г., начальник управління соціального захисту населення Василик Н.В., та заступник начальника управління – начальник відділу праці Тарануха І.М.

  Розпочала нараду директор територіального центру Оголенко Тамара Іванівна, яка розповіла всім присутнім, що при КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району» працює на безоплатній основі пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком або хворобою.

  Голова районної державної адміністрації Легеза О.В. в своєму виступі інформував працівників про основні показники та досягнення у кожній з галузей життєдіяльності Жмеринського району, розвиток інфраструктури, закладів охорони здоров’я, освіти та культури про соціальну підтримку малозабезпечених, внутрішньо переміщених осіб, сімей учасників бойових дій.

  Голова районної ради Малярчук В.Г розповів про проведені заходи, виконанні завдання та їх результати, а саме про покращення матеріальної бази медичних закладів району. В своєму виступі Василь Григорович подякував директору територіального центру та всім працівникам за плідну роботу. По завершенню виступу голова дав відповіді на всі запитання.

  Начальник управління соціального захисту населення Василик Н.В., та заступник начальника управління – начальник відділу праці Тарануха І.М. ознайомили всіх присутніх зі змінами та новими правилами нарахування субсидії населенню, саме про те що з січня цього року почалася монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. Надія Володимирівна детально пояснила, як коли і де отримати кошти та обговорила питання тісної співпраці працівників територіального центру та управління соціального захисту з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань соціального захисту.

  Інспектор з кадрів Н.В.Задачіна