Нарада - семінар, присвячений темі органічного виробництва відбувся 21 лютого 2019 року в залі засідань Жмеринської районної ради за участю: заступника голови райдержадміністрації О.Матвієнка, заступника голови районної ради В.Бігаса, начальника управління агропромислового та економічного розвитку К.Цабак, представників Міжнародного сільськогосподарського кластеру «Дністер», молдовсько-голандського підприємства «Prograin Organic», сільськогосподарських підприємств району.

  Із вступним словом виступили В.Бігас та О.Матвієнко. Вони привітали учасників зібрання, відзначили актуальність піднятої теми.

  О.Матвієнко констатував той факт, що Жмеринщина є регіоном сільськогосподарського спрямування, в якому провідну роль займає рослинництво. В даній галузі сільгоспвиробники району з року в рік досягають визначних успіхів. В контексті тематики заходу наголосив на тому, що органічне землеробство може стати перспективним напрямком подальшого розвитку аграрного бізнесу.

  Більш детально розкрив питання екологічно-органічного виробництва, зробив його оцінку, перспективи впровадження і розвитку заступник директора Міжнародного сільськогосподарського кластеру «Дністер» М.Радіонов.

  Поділився досвідом становлення та розвитку органічного виробництва в Республіці Молдова на прикладі молдовсько-голандського підприємства з органічного виробництва «Prograin Organic», а також надав практичні рекомендації та покрокове переведення аграрних підприємств в органічні агроном підприємства І.Бобок.

  Учасники зібрання мали можливість поставити запитання та отримати відповіді на них, подискутувати.