По-справжньому теплим видався травневий вечір прощання з дитинством – випускний бал. Жителі села, залишивши всі свої турботи, поспішали до Будинку культури на прекрасне свято, свято радості і надії наших випускників.

  Бурхливими оплесками зустрічав зал випускників 2016 року, які проходили по килимовій доріжці разом зі своїми батьками та рідними. Учні початкових класів щиро встеляли їх шлях пелюстками квітів.

  По сучасному себе представили випускники. Як по подіуму пройшли дівчатка-випускниці у вишуканих вечірніх сукнях, а юнаки-красені в елегантних костюмах.

  За традицією випускники вшанували пам'ять та віднесли квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

  На свято прощання з дитинством завітали почесні гості: начальник відділу освіти Жмеринської РДА, депутат районної ради Цимбал І.В., депутат районної ради Твердохліб Ю.М., сільський голова Перепечай В.М., ієрей Свято-Вознесенського храму отець Дмитрій, протиієрей отець Василь.

  Першою до вітального слова було запрошено директора школи Півнюк Г.І. Вона привітала випускників з важливою подією у їхньому житті та побажала здійснення мрій.

  Гості Цимбал І.В. та Твердохліб Ю.М. не лише словами вітали випускників, а й вручили всім випускникам пам’ятні сувеніри та великий смачний торт. Сільський голова Перепечай В.М. приніс для випускників торт у вигляді розгорнутої книжки. Отець Дмитрій та отець Василь благословили випускників та подарували подарунки-обереги.

  Після вітання гостей настала хвилююча урочиста мить – вручення атестатів зрілості та нагород про досягнення у навчанні. Срібною медаллю було нагороджено випускницю Твердохліб Ліану. Багато учнів, окрім атестатів, отримали грамоти за спортивні досягнення, участь у конкурсах та фестивалях.

  Вітали своїх вихованців перша вчителька Дремух Т.Д., класний керівник Гуцол М.В., які пригадали цікаві моменти зі шкільного життя випускників та побажали впевнено крокувати до поставленої мети.

  Якими б дорослими не стали діти, для батьків, вони назавжди залишаться дітьми. За українським звичаєм батьки благословили дітей у доросле самостійне життя та вручили хліб-сіль на вишитому рушнику. Дарунком від батьків була пісня у виконанні матері випускника Бондар О.М. та хореографічні композиції танцювальних колективів «Фламінго» та «Сузір’я».

  Розважали гостей та винуватців свята учні школи: Кіт Анастасія (учениця 8 кл.) піснею «Рушник вишиваний», танцювальний колектив учнів 9 класу «Фаворит» своїм запальним українським танцем «Плескач» та учні 4 класу піснею «Подаруй свою усмішку». Вчитель музичного мистецтва Скрипкар А.Л. подарував випускникам пісню «Хай вам сіється».

  Зі словами подяки звернулися до вчителів і батьків випускники. Вони подарували їм музичні вітання, квіти та пишний коровай.

  По-справжньому ніжний та вражаючим став вальс у виконанні випускників. Вальс прощання зі школою та дитинством. Завершилося свято феєрверком.

  Хочеться побажати щоб життя наших випускників було таким же яскравим, як і їхній випускний бал.

  Хай щастить!