«Через віки з любов’ю». Відбулось чергове засідання літературного об’єднання «Калинове гроно»

  Знайдіть найкращі на землі слова –
  І подаруйте їх своїм коханим.
  Читайте вірші – в них любов жива!
  Тож хай вона у вас в душі не в’яне!

  «Без любові немає життя» – казав В. Сосюра. Любов - це краще, що дано людині. Можливо, це те єдине почуття, що об’єднує нас всіх, таких різних і схожих водночас?!

  Та провідниками сили кохання – є поети, які намагаються донести людям на своїх могутніх «крилах» віру в те, що світ врятує любов та вірність… Поезія про любов покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Вивчаючи творчість того чи іншого поета ми маємо унікальну можливість побувати думками у його світі, відчути його настрій та почуття. Саме тому, з нагоди Дня Св. Валентина, у читальні залі КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава», у рамках чергового засідання міськрайонного літературного об’єднання «Калинове гроно», відбувся вечір поезії «Через віки з любов’ю». На ньому зібрались люди творчо обдарованні – це наші місцеві поети, люди, чия доля пов’язана з поезією. Керівником об’єднання В. Горлеєм була представлена усім присутнім нова учасниця, жителька с. Станіславчик Анастасія Вихристюк, яка поділилась своєю творчістю.

  Слухаючи проникливі рядки віршів про кохання, власної творчості усіх учасників об’єднання, переконуєшся, що пишуть вони вкладаючи всю душу у свою працю. Переконуєшся, що сила слова — безмежна, як безмежне все наше життя, а кохання — це найкраще слово, що дає нам віру у щасливе майбутнє.

  Доповненням до чергового засідання став підготовлений працівниками бібліотеки перегляд літератури творів місцевих авторів під назвою «Муза не мовчить».

  Зустріч промайнула як миттєвість і залишила в серцях почуття задоволення від спілкування, тож дякуємо за це усім, хто був присутній на засіданні літературного об’єднання та учасникам арт-студії «Дійство» за подаровану літературно-музичну композицію.

  О. Захарчук – бібліограф КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава»