На площі Меморіалу Слави загиблих жмеринчан біля пам’ятника Героям Небесної Сотні 18 лютого 2019 року відбувся мітинг – реквієм. Вшанувати пам’ять мужніх земляків зібрались керівництво району та міста, родини Валерія Брезденюка, Леоніда Полянського, депутати міської, районної рад, учнівські та педагогічні колективи місцевих шкіл, громадськість.

  Із словами великої вдячності та шани до подвигу Валерія Брезденюка, Леоніда Полянського та сотні мужніх патріотів, які загинули, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України звернулись голова райдержадміністрації Олег Легеза, заступник голови районної ради Володимир Бігас, заступник міського голови з питань культурної політики міста, начальник управління культури і туризму Володимир Дудік, депутат міської ради Ольга Пащук.

  Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

  Територію поблизу пам’ятника заполонили білі янголи, виготовлені власноруч школярами міста в рамках акції «Тихі янголи добра». Діти та дорослі розвішували білі фігурки в тиші. Адже справжня пам’ять не потребує зайвих слів і пояснень. Як і молитва…

  В небо запущено сто білих кульок, як символ чистих душ загиблих Героїв Небесної Сотні.