При КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян,що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком або хворобою.

  Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на платній та безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаються громадянам, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення акту передачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів. Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами.

  В пункті прокату на теперішній час в наявності є засоби для ходіння, керовані обома руками - ходунки. Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до КУ «Територіальний центр Жмеринського району» за адресою м.Жмеринка вул. Центральна 5, 3-ій поверх, каб. №1. Детальну інформацію громадяни можуть отримати за телефоном 2-00-16.

  Додатково повідомляємо, що територіальний центр приймає в пункт прокату від небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час їм не потрібні.

  Директор Т.І.Оголенко