Днями управлінням агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації в Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації презентовано план розвитку агропромислового комплексу району на 2019 рік за формою Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 24 січня 2018 року № 30.

  Під час презентації проведено обговорення перспектив розвитку агропромислового виробництва, сільських територій, реалізації інвестиційних проектів на території Жмеринського району в 2019 році, які сприятимуть розширенню виробництва та зайнятості сільського населення.

  Поряд з цим проаналізовано стан використання земель сільськогосподарського призначення, в т.ч. ріллі підприємствами, які займаються виробництвом продукції сільського господарства.

  По району посівні площі під урожай 2019 року будуть становити 45,2 тис. га, що на 0,7 тис. га більше проти минулого року. В структурі посівних площ зернові культури будуть займати площу 24,6 тис. га, що становитиме майже 53% від загальної площі посівів, технічні культури прогнозується посіяти на площі 20,4 тис. га, що складає 44% та 3 % буде відведено під кормові культури, картоплю та овочами.