На засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 13 лютого 2019 року під головуванням першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О. Монастирського, винесено 6 питань, які стосуються прав і законних інтересів дітей.

  Суть питання про визначення порядку участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною виклала начальник служби у справах дітей Н.Довгополюк. Члени комісії мали можливість поспілкуватися з батьками дитини та прийняли рішення, яким підтвердили доцільність узгодженого порядку участі батька у вихованні та спілкуванні з дитиною.

  Комісія зважила за доцільне позбавити материнських прав жительку району відносно її малолітніх дітей, зважаючи на представлені учасникам зібрання факти, які повідомили: головний спеціаліст служби А.Навроцька, голова опікунської ради виконавчого комітету Браїлівської селищної ради Н.Слободенюк, директор ЦСССДМ Р.Осіпчук, з метою забезпечення здоров’я, безпеки і благополуччя дітей, можливості їх повноцінного виховання і розвитку, збереження їхніх інтересів і прав.

  Позитивні рішення прийнято комісією відносно питань про надання дозволу законним представникам на укладання та підписання від імені їхньої малолітньої дитини договору купівлі-продажу земельної ділянки та про надання дозволу законним представникам дати згоду на підписання їхньою неповнолітньою дитиною договору оренди землі. Інформувала з даних питань Н.Довгополюк.

  В ході засідання також затверджено персональний склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, розглянуто стан виконання індивідуальних планів соціального захисту дитини і схвалено їх.