9-10 лютого 2019 року в с. Станіславчик та с. Чернятин відбулися групові змагання Чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд. Згідно поданих заявок команди були поділені на 3 групи. В селі Станіславчик змагались команди: «Старт» Станіславчик, «Згар» Почапинці, та «Авангард» Браїлів -2. Результати протистоянь: «Старт» - «Згар» 2:0; «Згар» - «Авангард» 0:2; «Старт»- «Авангард» 0:2. Турнірне становище: 1місце – «Авангард»; 2 місце – «Старт»; 3 місце – «Згар».

  В селі Чернятин змагались команди: «Стріла» Северинівка; «Юність» Олександрівка та команда Чернятинського аграрного коледжу «ЧДАК». Результати протистоянь наступні: «ЧДАК» - «Юність» 2:0; «Стріла» - «ЧДАК» 1:2; «Стріла» - «Юність» 2:0. Турнірне становище: 1місце – «ЧДАК»; 2 місце – «Стріла»; 3 місце – «Юність».

  Групові ігри в с. Кацмазів відбудуться 16 лютого, де змагатимуться команди «Атлант» Кацмазів, «Садівник» Кудіївці, та «Енергія» Лука-Мовчанська.

  Фінальні ігри пройдуть 23 лютого.

  09 лютого 2019 року в с. Сосонка (Вінницький район) проходили зональні змагання чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, де крім місцевих футзалістів (Вінницький район), змагалися команди Жмеринського (Станіславчик - тренер РДЮСШ Ю.Кочмарюк) та Северинівської ОТГ (тренер – А.Бедрак). Наші футзалісти зігравши між собою в нічию (1:1), нажаль поступились місцевій команді та до фіналу не вийшли.

  10 лютого в м. Томашполі відбувся другий тур фінального етапу чемпіонату обласної аматорської волейбольної ліги, в якій виступає команда із смт. Браїлів. У першому турі браїлівчани впевнено перемогли команду з Томашполя 3:0, та в упертій боротьбі здолали опір волейболістів з Вінницького району 2:1. В протистоянні між командами Вінницького та Томашпілького районів також зафіксований результат 2:1 на користь місцевих волейболістів. Після другого тура лідирує в групі ВК «Браїлів» - 9 очок, у команди з Вінницького району - 6 очок, а у команди з Томашполя - 3 очка. Заключні волейбольні протистояння відбудуться 24 лютого в Жмеринці.

  Відділ культури і туризму РДА,
  Районна організація ВФСТ «Колос»