Інформуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 1 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол № 1 від 1 лютого 2019 р.) з 1 лютого 2019 року оголошено ШІСТНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (далі - Конкурс).

  Основні умови участі у конкурсі:

  УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

 • І категорія – сільські ради, які не входять до складу ОТГ
 • ІІ категорія – селищні, міські ради міст районного значення, які не входять до складу ОТГ
 • ІІІ категорія – міські ради міст обласного значення, ради ОТГ, районні ради;
 • ІV категорія – спільні проекти, розроблені декількома місцевими радами на основі договору про спільну діяльність (проекти міжмуніципального співробітництва*).

  ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ВЕЛИЧИНА ВЛАСНОГО ВНЕСКУ:

 • І категорія – обсяг співфінансування – до 100 тис.грн., власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проекту;
 • ІІ категорія – обсяг співфінансування – до 150 тис.грн., власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проекту;
 • ІІІ категорія – обсяг співфінансування – до 250 тис.грн., власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проекту;
 • ІV категорія – обсяг співфінансування – до 400 тис.грн., власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проекту.

  ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

 1. Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями
 2. Збереження історико-культурної та духовної спадщини
 3. Розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів
 4. Впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери
 5. Проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формуванням енергопаспорту будівлі; закупівля спеціалізованого програмного забезпечення для автоматизації щоденного моніторингу споживання енергоресурсів комунальними установами; співфінансування розробки ,,Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату” з метою підтримки ініціатив місцевих рад області щодо приєднання до Європейської ініціативи ,,Угода мерів”, які отримали позитивний висновок Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА (для отримання висновку проекти надсилати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)**
 6. Модернізація мереж вуличного освітлення.

  Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

  На конкурс можуть подати:

 • не більше 6-ти проектів від кожної з рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад
 • не більше 2-х проектів від кожної з сільських, селищних, міст районного значення рад, районних рад.

  !!! Обов’язкова онлайн-реєстрація заяви проекту - до 1 березня 2019 року відповідно реєстраційної карти проекту за посиланням: https://goo.gl/forms/g7FIgZC14qLvNHqa2 не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу!

  Кінцевий термін подання проектів в друкованому та електронному вигляді - до 16:00год. 15 березня 2019 року, за адресою:Дирекції Конкурсу:21100,м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”.

  З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайтах: обласної Ради www.vinrada.gov.ua , облдержадміністрації www.vin.gov.ua ,Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua,Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua.

  Контактні особи від Дирекції Конкурсу:

 • заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, секретар Конкурсної ради - Ратушняк Інесса Анатоліївна
 • головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА - Макаренко Катерина Юріївна

  тел.: (0432) 66-14-26 (36), Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Контактні особи за окремими напрямками:

  * Директор Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування - Левченко Олег Васильович, тел. 063-777-02-50

  ** Начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА – Магдич Іван Юрійович, тел.098-222-46-92

  Додатки:

 1. Розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (на 9 аркушах)
 2. Вимоги до проектів розвитку територіальних громад Вінниччини та додатки до аплікативної форми (на 22 аркушах) (Скачати)