1 лютого свій дев’яностий день народження відсвяткував відомий на Жмеринщині гуморист, громадський активіст, голова первинної ветеранської організації Жуковецької сільської ради та заступник сільського голови на громадських засадах Тарас Максимович Маніленко.

  Привітати поважного жителя району з ювілейною датою до оселі подружжя Тараса та Ганни Маніленків, які у грудні минулого року відзначили фантастичну подію – Благодатне весілля, 70 років спільного подружнього життя, завітали голова районної державної адміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук, голова районної організації ветеранів Анатолій Паламарчук та очільниця Жуковецької територіальної громади Надія Тріскун.

  30 років Тарас Маніленко пропрацював у сільській школі, викладав біологію, хімію, музику, трудове навчання. Дружина була вчителем початкових класів. За сумлінну працю чоловік одержав високу відзнаку «Відмінник народної освіти». У свої 90 є одним з найактивніших жителів громади, сумлінно виконує обов’язки заступника сільського голови, а також голови первинної ветеранської організації - захищає інтереси та піклується про ветеранів. Має легку та веселу вдачу, пише та видає вірші, гуморески і бувальщини, грає на музичних інструментах.

  Вітаючи ювіляра зі святом гості бажали йому здоров’я, активного довголіття поряд з коханою дружиною, добра, затишку, радості від дітей та онуків, а ще натхнення до творчості.

  За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий внесок у розбудову держави в повоєнний період, розвиток ветеранського руху в територіальній громаді, патріотичне виховання молоді, життєву мудрість та з нагоди 90-річчя від Дня народження від райдержадміністрації, районної ради та районної організації ветеранів Тараса Максимовича нагороджено Почесною грамотою, у подарунок презентовано пилосмок.