Напередодні професійного свята медичних працівників Жмеринщина віншувала представників найгуманнішої із професій. Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися в районному будинку культури 16 червня 2016 року.

  Своїх колег привітав зі святом очільник галузі охорони здоров’я району О.Ярмоленко. Він зазначив, що стояти на сторожі здоров’я людини дуже складно, і медикам нерідко випадає місія героїчно боротися за життя своїх пацієнтів. Зауважив, що хоча галузь зараз у важкому стані, але ті кроки, які пройдено в рамках реорганізації її структури на Жмеринщині обов’язково дасть свої результати і можливість ефективно використовувати свої ресурси на шляху збереження здоров’я жителів нашого краю. Бажав усім медикам здоров’я та усіляких гараздів, вдячності від людей.

  Для привітання та нагородження кращих представників медичної сфери Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради та грошовими нагородами на сцену запрошено першого заступника голови районної державної адміністрації О.Монастирського та заступника голови районної ради В.Бігаса.

  У своєму виступі Олександр Іванович відзначив почесність місії медиків спасати людські життя, приймати на світ новонароджених, зцілювати не тільки тіло, а й душу. Висловив від імені голови райдержадміністрації О.Легези, усіх жителів району безмежну вдячність медикам за врятовані життя, повернуте здоров’я, за витримку, чуйні серця і золоті руки. Відзначив роль кожної ланки медицини, кожного структурного підрозділу у справі збереження здоров’я жителів району, позитивні зрушення, які відбулися в галузі, висловив сподівання на краще майбутнє. Бажав людям в білих халатах міцного здоров’я, професійних успіхів, наснаги до роботи, достатку та доброго настрою.

  Від імені голови районної ради В.Малярчука, депутатського корпусу та себе особисто привітав зі святом медиків В.Бігас.

  Представників галузі медицини Жмеринщини також відзначено Почесними грамотами Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та грошовими винагородами.

  Від міської влади винуватців свята вітали та нагороджували секретар міської ради О.Мацера, начальник організаційного відділу апарату виконавчого комітету, депутат міської ради І.Попік, передавали щирі вітання та найкращі побажання від очільника міста А.Кушніра та депутатського складу міської ради.

  За традицією в день святкування свого професійного свята медики приймають у свої ряди молодих спеціалістів, відбувається їх посвята.

  Представників молодого покоління, якими нещодавно поповнилися ряди медичних працівників вітали, ділилися досвідом та давали поради лікар-хірург хірургічного відділення комунальної установи «Жмеринська центральна районна лікарня» І.Сердюк та сімейної лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Жмеринка комунальної установи «Районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» С.Перехожук.

  Напутні слова молодому поколінню висловили головний лікар РМЦПМСД О.Калінський та в.о.головного лікаря ЦРЛ В.Мидвецький. Вручили новоспеченим фахівцям пам’ятні адреси.

  Клятву вірності обраній справі озвучила лікар-педіатр дитячого відділення центральної районної лікарні А.Виграновська, її підтримали решта молодих спеціалістів.

  Святкову атмосферу в залі та гарний настрій учасникам зібрання забезпечували працівники й вихованці районного будинку культури.