На нараді, яка відбулась 24 березня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, за участю працівників структурних підрозділів райдержадміністрації розглядалось питання, яке щороку зобов’язує службовців, які виконують функції держави, місцевого самоврядування звітувати про доходи, майно , доходи, витрати фінансового характеру, що здійснювались минулого року.

  Заступник керівника, начальник відділу організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації Людмила Слащук акцентувала увагу присутніх на нововведеннях при заповненні декларацій цьогоріч. Зокрема, що стосується електронного декларування, яке відтерміновується у зв’язку із проведенням заходів з підготовки електронної бази. До відома учасників наради доведено інформація щодо строків та форми подання звітного документу.

  Олександр Монастирський застеріг колег бути уважними та відповідально віднестись до заповнення Декларацій щоб уникнути порушень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»