2-3 лютого 2019 року в спортивному залі локомотивного депо м. Жмеринка відбулись фінальні ігри Чемпіонату Жмеринського району з футзалу за програмою 23-х районних сільських спортивних ігор.

Наводимо результати фінальних ігор за 1-4 місця:

«Граніт» Могилівка – «Стріла» Северинівка 0:7; «Садівник» Кудіївці - «Старт» Станіславчик 6:4; «Стріла» - «Старт» 6:2; «Граніт» - «Садівник» 4:11; «Садівник» - «Стріла» 2:2; «Старт» - «Граніт» 8:1.

Надзвичайно цікавою та напруженою видалася фінальна гра між северинчанами та кудіївчанами, яка не виявила переможця (2:2), тому вперше за багато років чемпіона району довелося визначати за кращою різницею забитих та пропущених м'ячів ( «Стріла» +11; «Садівник» + 9). (1 місце - «Стріла» Северинівка - 7 очок, 2 місце -«Садівник» Кудіївці - 7 очок; 3 місце - «Старт» Станіславчик – 3 очка ; 4 місце - «Граніт» Могилівка – 0 очок).

Результати фінальних ігор за 5- 8 місце:

«Авангард» Браїлів - «Юність» Олександрівка 13:3; «Енергія» Лука Мовчанська – «Сокіл» Чернятин 3:5; «Авангард» - «Енергія» 6:6; «Сокіл» - «Юність» 9:3; «Енергія» - «Юність» 3:0; «Сокіл» - «Авангард» 3:4.

Таким чином 5 місце посіла команда «Авангард» Браїлів; 6 місце - «Сокіл» Чернятин; 7 місце за «Енергія» Лука Мовчанська і 8 місце - «Юність» Олександрівка.

9-12 місця розділили команди: «Лідер» Будьки, «Нива» Жуківці, «Олімпік» Мартинівка і «Поділля» Рів.

13-14 місця розділили команди - «Патріот» Кармалюкове та «Спарта» Дубова.

Найкращими бомбардирами чемпіонату стали: Адамчук Олександр (Северинівка) та Бедрак Костянтин (Кудіївці) по 12 забитих м'ячів.

Команда переможець нагороджена кубком та грамотами, а команди призери, гравці були відзначені грамотами. Кращі гравці чемпіонату: Адамчук Олександр (Северинівка), Черкес Микола (Кудіївці), Репей Дмитро (Станіславчик), Дацюк Юрій (Могилівка) відзначені грамотами та пам’ятними сувенірами відділу культури і туризму райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос».

03 лютого 2019 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед дорослих. Вкотре успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени, зайнявши друге загальнокомандне місце. У своїх вагових категоріях перше місце посіла: Коновалова Марина (78 кг.) ; другі місця вибороли - Бухова Владислава (57 кг.), Рибачок Людмила ( 80 кг.) та Матійшин Дмитро ( 60 кг.); третіми стали - Люта Вікторія ( 65 кг.), Трачук Анастасія ( 52 кг.), Кучер Дмитро (73 кг.), Святков Ігор (55 кг.), Чечелюк Богдана (50 кг) та Шута Наталія (60 кг.); 5-6 місце виборов Власюк Олександр (45 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

03 лютого 2019 року в с. Мурафа (Шаргородський район) проходили зональні змагання чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження, де крім місцевих футзалістів (Шаргородський район), змагалися команди Жмеринського (Носківці, Чернятин та Браїлів - тренер РДЮСШ Ю.Кочмарюк) та Муровано-Куриловецького районів. Наші футзалісти відсвяткувавши перемогу (4:1) над командою з Мурованих Куриловець та зігравши в нічию (2:2) з місцевою командою, посіли перше місце і здобули право виступити у фіналі цих змагань.

Відділ культури і туризму РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»