Під час чергової наради керівників закладів загальної середньої освіти району, яка відбулась минулого тижня розглянуто ряд нагальних питань освітянської галузі.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. познайомила присутніх з порядком денним наради.

  Головний спеціаліст відділу освіти Твердохліб Ж.П. провела аналіз виконання плану роботи відділу освіти за 2018 рік, ознайомила директорів загальноосвітніх навчальних закладів району з першочерговими завданнями на 2019 рік.

  Головний бухгалтер відділу освіти Феліксова Г.І детально здійснила аналіз використання бюджетних коштів за 2018 рік та ознайомила присутніх із фінансовим забезпеченням на 2019 рік.

  Завідувачка РМК Поповська О.А. оголосила інформацію про результати проведення ІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад.

  Методист РМК Дикальчук Л.В. підвела підсумки розгляду звернень громадян та задоволення запитів на публічну інформацію за 2018 рік.

  Головний спеціаліст відділу освіти Кабаровська Т.В. ознайомила присутніх з організацією роботи з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

  У нараді взяли участь представники районної влади – голова районної державної адміністрації Легеза О.В., голова районної ради Малярчук В.Г., які своєю присутністю вкотре засвідчили увагу та небайдужість влади до проблем освітянської галузі.

  З метою проведення профорієнтаційної роботи та популяризації професії педагога на нараді виступили заступник декана факультету філології і журналістики ім. М.С.Стельмаха доцент Богатько В.В. та завідуюча кафедрою методики філологічних дисциплін і стилістики української мови Віннічук А.П.

  У режимі обговорення учасники наради акцентували увагу на змінах в нормативних документах, про реєстрацію для участі в пробному ЗНО, підготовку майбутніх першокласників, про проведення огляду художньої самодіяльності «Проліски надії – 2019».