15 червня рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 грудня 2011 року встановлено Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. Люди після 60-ти років часто зазнають дискримінації за віковою ознакою, часто опиняються за межею бідності, незатребувані суспільством. І це при тім, що старше покоління - це золотий фонд, скарбниця багатющого досвіду та знань, надбання яких суспільство не використовує в повній мірі. На схилі літ прийнято підводити підсумки прожитих років.

  Але життя приносить нові враження, новий день, як цілий всесвіт. А доказом того є той факт, що навіть у похилому віці можна реалізувати себе знайшовши справу для душі. Це підтверджують відвідувачі відділенні соціально-побутової адаптаціїї. Вони постійно збираються, щоб поспілкуватись, поділитись спогадами чи якоюсь своєю радість, чи навіть клопотом. Бо за підтримки друзів та однодумців усе переживається легше. Не забувають вони свого українського коріння, тому при нагоді завжди з гордістю одягають вишиту сорочку та заспівати українську пісню.

  День захисту людей похилого віку - це символ спадкоємності поколінь. Прекрасна нагода сказати теплі слова подяки нашим батькам, дідусям та бабусям. Нехай осіння пора в яку вони вступили буде теплою та лагідною, наповненою душевним теплом та турботою близьких.