Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук взяли участь в нараді з керівниками загальноосвітніх закладів району, яка відбулась 31 січня 2019 року в залі засідань районної ради.

  Так як дана зустріч відбулась цьогоріч вперше керівники району побажали освітянам успішної та плідної діяльності в 2019 році, безліч яскравих перемог школярам в різноманітних конкурсах на найвищих рівнях. Вони подякували педагогам за їхню сумлінну працю в минулому році. Адже своїми результатами в освітянській галузі район може по – праву пишатись.

  Олег Легеза та Василь Малярчук інформували присутніх про результати підсумкової колегії області, яка відбулась 30 січня 2019 року. А також довели до відома основні питання та ключові досягнення соціально – гуманітарної сфери району у 2018 році, акцентуючи увагу присутніх на впровадженні освітянської та медичної реформ на Жмеринщині. Обговорили учасники наради і проблемні питання освітянської галузі та шляхи їх вирішення. А мова йшла про оптимізацію загальноосвітніх закладів у зв’язку із несприятливою демографічною ситуацією, створення опорних шкіл, участь сільських рад в покращенні матеріально – побутових умов в навчальних закладах, ін.. Для вирішення ряду проблем очільники району ініціювали проведення спільної наради керівників загальноосвітніх закладів та сільських, селищного голів.

  По завершенню зустрічі голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук та начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал вручили грамоти Жмеринської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України директорам Кацмазівського, Олександрівського та Дубівського навчального закладу за участь в благодійній акції «П’ять картоплин».