У вересні 2017 року Ощадбанк запустив національну програму підтримки підприємництва «Будуй своє». Вона складається з чотирьох блоків для підтримки підприємців на різних етапах розвитку бізнесу: від навчання, менторських порад та комплексного банківського обслуговування до фінансування. Стратегічно важливою частиною програми є інформаційний освітній портал buduysvoe.com. для підприємців та тих, хто тільки мріє ними стати. Будуй своє, а ми тобі допоможемо.

  Ми змінюємось і хочемо, щоб країна змінювалась разом із нами. Не те щоб це було дуже легко чи ой як швидко, але з кожним кроком ми все ближче до мети. "Будуй своє" - це наш внесок у майбутнє України. Сьогодні ми допомагаємо малому бізнесу, а завтра - живемо в країні підприємців!

  Банк є лідером в рамках держпрограми здешевлення кредитів, за якою фермерські господарства можуть отримати фінансування під 1% річних (за рахунок компенсації сплачених процентів від МінАПК).

  «За рік бобра, який є символом програми, адже уособлює основні риси підприємця - наполегливість і працьовитість, маємо такі результати: 57 тисяч користувачів порталу buduysvoe.com пройшли тестування на підприємницькі навички, 14 тисяч підприємців скористались навчальними курсами, яких на порталі вже 10, 53 експерти в різних сферах є менторами програми і безкоштовно допомагають бізнесменам-новачкам порадами та консультаціями, 23,3 тисячі підприємців стали новими клієнтами Ощадбанку, 75 млн грн мікрокредитів надано підприємцям на розвиток власної справи - від виробництва спецодягу та весільних суконь до відкриття вегетаріанських кафе».