29 січня вся Україна вшановує пам'ять юних героїв, які у 1918 році полягли захищаючи Українську Народну Республіку від більшовицьких загонів біля залізничної станції Крути. 101 рік віддаляє нас від тих трагічних подій, та вони живуть в душі українського народу, ятрять його серце, надихають наших сучасних воїнів на славні подвиги на честь Батьківщини. Адже, на сьогоднішній день наші українські солдати, також змушені боронити волю рідної держави захищаючи її незалежність.

  У день пам’яті героїв Крут в КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава» відбулась інформаційно-виховна година «День пам’яті героїв Крут: подія, яка змінила історію» на яку завітали школярі міста та району.

  Під час заходу згадували про подвиг студентів, що стали знаковими для нашої країни та увійшли в нашу історію, як символ національної честі та воїнської доблесті. Жмеринською дирекцією кіновідеомережі та кіновідеопрокату було продемонстровані відео «Неоцінений рок історії », «Ніколи не плач» про славетні події під Крутами та героїчний подвиг молодих захисників Української Держави.

  Цей день назавжди залишиться в історії української держави і народ збереже про них вдячну пам'ять на віки вічні. Вони не загинули – вони пішли в безсмертя! Слава героям!