Важливим на сьогоднішній день залишається питання створення системи освіти нового покоління, що забезпечить умови для здобуття освіти всіма категоріями населення України, зростанню інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу суспільства.

  Саме тому 24.01.2019р. на базі опорного закладу «Браїлівськоа ЗОШ І-ІІІ ст. ім.В.О.Забаштанського» Браїлівського освітнього округу відбулося засідання педагогічної ради округу, де основним питанням було «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті»

  Присутніми були керівник методкабінету, куратор Браїлівського освітнього округу, методист відділу освіти Поповська О.А., педколектив Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівники та заступники суб’єктів округу, а також керівники методоб’єднань.

  Поповська О.А. коротко ознайомила присутніх з результатами методичної роботи округу, участю та досягненнями навчальних закладів в олімпіадах і творчих конкурсах.

  Учитель Сваричевська Т.В. оглядово презентувала нове обладнання кабінету математики.

  З доповіддю виступила директор школи Жарук Л.В. Для початку вона запропонувала всім цікаву гру: висловити свої добрі думки і почуття по відношенню до сусіда, що сидить поруч, з приводу його професійних якостей. Така відвертість переконала в неповторності, незамінності добрих слів з приводу нашої професійної діяльності, коли педагоги відчувають власну цінність, поважають колег, люблять дітей. Людмила Василівна розкрила зміст базових компонентів “Нової української школи”, у якій важливо навчити дітей комунікувати між собою, працювати у команді й розробляти спільні програми.

  Співдоповідачами були вчителі початкових класів округу Філімонова О.В., Слушна О.П., Пономаренко О.І. Кожен із них ознайомив присутніх ізроботою у нових реаліях: створенням освітніх середовищ з відповідними осередками, методикою проведення уроків, укладанням портфоліо, веденням щоденників вражень, методикою ранкових зустрічей, інтеграцією навчального матеріалу з різних навчальних предметів довкола однієї теми.

  Усі присутні погодилися з думкою, що створення системи освіти нового покоління забезпечить умови для формування особистості, її громадянської позиції та професійних якостей.