26 січня в с. Сосонка Вінницького району розпочато фінальний етап чемпіонату обласної аматорської волейбольної ліги, в якій виступає команда із смт. Браїлів -минулорічний чемпіон. Наша команда виступає у групі «А» де у три кола розіграє перше місце, яке дасть право вийти у суперфінал. У першому турі браїлівчани впевнено перемогли команду з Томашполя 3:0, та нажаль поступились місцевим волейболістам 1:2. В протистоянні між командами Вінницького та Томашпілького районів також зафіксований результат 2:1 на користь вінничан. Після першого тура по чотири очка набрали ВК «Браїлів» та команда Вінницького району, а у команди з Томашполя - одне очко. Наступні волейбольні протистояння відбудуться 2 лютого в Томашполі.

26 січня в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед молоді до 21 року. Вкотре успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени, зайнявши друге загальнокомандне місце. У своїх вагових категоріях перше місце посіла Бухова Владислава (95 кг.); другі місця вибороли - Коновалова Марина (72 кг.) і третє місце в абсолютній першості, Кучер Дмитро (115 кг.), Власюк Олексій ( 55 кг.) та Ляшенко Анастасія (60 кг.); третє місце здобули : Матійчин Дмитро (115 кг.), Трачук Анастасія ( 80 кг.), Чечелюк Богдана (60 кг) та Шута Каріна (72 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

27 січня в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби дзюдо серед молоді до 23 років. Вдало виступили у цих змаганнях наші спортсмени. У своїх вагових категоріях чемпіонкою стала Коновалова Марина ( 78 кг.); друге місце виборов – Власюк Олексій ( 60 кг.); 5-6 місце посіла Купчак Вікторія (48 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко. Відділ культури і туризму РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»