Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA) представив для бджолярів новий сервіс - бізнес-калькулятор для бджоляра.

  Бізнес-калькулятор для бджолярів - це простий і доступний інструмент, використання якого не вимагає спеціальної підготовки.

  Бджоляр працює, вносить в програму всі доходи і витрати, а калькулятор підраховує собівартість продукції, обчислює розмір прибутку, визначає рівень рентабельності виробництва.

  Користувач калькулятора відстежує свій бізнес в динаміці, бачить слабкі та сильні сторони свого бізнесу, може проаналізувати отримані результати та вчасно зреагувати на ситуацію, що виникла. Всі дані архівуються в одному місці, інформація не губиться, систематизується, в будь-який момент можна швидко знайти необхідні матеріали.

  За допомогою бізнес-калькулятора можна наперед прорахувати рентабельність виробництва тієї чи іншої продукції. Завантажити калькулятор можна за посиланням https://uhbdp.org/ua/sign-in-ua після нескладної реєстрації.