Впродовж двох місяців триває обговорення Перспективного розвитку громад Жмеринського району. Під час формування пріоритетних напрямків діяльності в 2019 – 2021 роках враховуються всі думки та пропозиції жителів населених пунктів.

  Зі своїм баченням розвитку 28 січня 2019 року поділились і мешканці Кармалюківської, Кацмазівської та Телелинецької територіальних громад.

  На початку зібрання Кармалюківський сільський голова Микола Огородник прозвітував про основні показники соціально – економічного розвитку громади в 2018 році, акцентуючи увагу присутніх на основних досягненнях сільської ради та закликав до обговорення актуальних питань, які потрібно вирішити в найближчі роки. Однозначно першочерговим завданням кармалюківчани визначили ремонт даху будівлі сільського будинку культури. На ці цілі планується спрямувати 600 тис. грн..

  Про основні напрямки діяльності в минулому році прозвітували і очільники Кацмазівської , Телелинецької сільських рад Василь Дідовик та Петро Кучер. Основним пріоритетом в найближчі роки тут визначили капітальний ремонт дорожнього покриття, кошторисна вартість якого сягає близько 1,5 млн. грн..