Проводиться відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання з числа випускників середніх та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, військовозобов’язаних, звільнених в запас зі строкової військової служби, військовослужбовців Збройних Сил та Національної гвардії.

  Кандидати, які виявили бажання складати вступні іспити до вищого навчального закладу МВС України у 2019 році, в обов’язковому порядку зобов’язані зареєструватися в центрах оцінювання якості освіти для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень.

  Набір на навчання у 2019 році здійснюється до наступних навчальних закладів:

  1. Національної академії внутрішніх справ України – м. Київ ;
  2. Харківського національного університету внутрішніх справ ;
  3. Одеського державного університету внутрішніх справ ;
  4. Львівського державного університету внутрішніх справ ;
  5. Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ ;
  6. Національної академії Національної гвардії України.

  ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВІДБОРУ МАЙБУТНІХ КУРСАНТІВ РОЗМІЩЕНА НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-ПОРТАЛІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ osvita.np.gov.ua.

  ДЛЯ УЧАСТІ У ВІДБОРІ КАНДИДАТУ В ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО В ТЕРМІН ДО 15 ТРАВНЯ 2019 РОКУ ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН АНКЕТУ, ЯКА РОЗМІЩЕНА НА ВИЩЕЗАЗНАЧЕНОМУ САЙТІ ТА НАДАТИ НЕОБХІДНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДО СЛУЖБИ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

  НА ПОРТАЛІ У РОЗДІЛІ ДОВІДКА Є МОЖЛИВІСТЬ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПОРЯДКОМ ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ, ПЕРЕЛІКОМ ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ОСОБОВОЇ СПРАВИ, УМОВАМИ ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ, СПИСКОМ НЕОБХІДНИХ АНАЛІЗІВ ТА ЩЕПЛЕНЬ, ПОРЯДКОМ ПРОВЕДЕННЯ І ОСОБЛИВОСТЯМИ ОЦІНЮВАННЯ РІВНЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КАНДИДАТІВ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ, ЇХ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ЗА НАПРЯМКАМИ ПІДГОТОВКИ, ТЕРМІНАМИ НАВЧАННЯ.

  За більш детальною інформацією звертатись до працівників сектору кадрового забезпечення Жмеринського відділу поліції за контактними телефонами: - 0679381505 ; - 0978787634.