Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області застерігає: яке масло не можна вживати!

  При здійсненні планових перевірок закладів роздрібної торгівлі спеціалістами районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області № 3304-О від 18.09 2018 р.

«Про відбір зразків для цілей держаного контролю у 2018 році», у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції, було здійснено відбір зразків для послідуючого дослідження на вміст немолочного жиру в ДП «Вінницястандартметрологія», за результатами яких вміст немолочного жиру (що не допускається) було виявлено в продукції наступних виробників:

  1. Масло солодковершкове селянське 73% жирності виробництва ДП «Ружин-молоко» (вул. Київська, 68, смт Ружин Житомирської області не відповідає параметрам ДСТУ, а саме: масова частка стороннього (немолочного) жиру від загального жиру становить 36,36%.

  2. Масло солодковершкове селянське 72,8% жирності виробництва ТОВ «Гранд-молокопродукт» (вул. Заводська, 9а, смт Чутове. Полтавської області області) не відповідає параметрам ДСТУ, а саме: масова частка стороннього (немолочного) жиру від загального жиру становить 59,60%.

  3. Масло солодковершковершкове селянське 73% жирності виробництва ТОВ «Терен Про» м. Львів, вул. Перфецького, 21/48 ( адреса потужності якого Львівська область, Кам’янко - Бузький район, с. Ременів, вул. Р. Шухевича, 2) - не відповідає параметрам ДСТУ, а саме: виявлено вміст немолочного жиру.

  4. Масло солодковершковершкове «Екстра» 82,5% виробництва ТОВ «Миколаївмолпром» (вул. Пастера, 31/1, смт Доманівка, Миколаївська область), не відповідає параметрам ДСТУ, а саме: масова частка стороннього (немолочного) жиру від загального жиру становить 82,5%.