19-20 січня в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед юніорів до 18 років. Вкотре успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени, посівши друге загальнокомандне місце. У своїх вагових категоріях перші місця посіли: Бухова Владислава (95 кг.), Шута Наталія (+95 кг.) та Коновалова Марина ( 80 кг.) , яка здобула бронзу і в абсолютній першості; другі місця вибороли - Власюк Олексій (55 кг.), Кучер Дмитро (100 кг.),

Ляшенко Анастасія (95 кг.), Петуховський Іван (+115 кг.), Трачук Анастасія ( 65 кг.) та Шута Каріна (80 кг.); третіми стали: Гуменний Віталій (70 кг.), Купчак Вікторія (65 кг.), Музика Дар'я (60 кг.) та Люта Вікторія ( 72 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.