Шановні Жмеринчани!

  Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть вітання з нагоди визначної події в історії нашої великої держави. Свобода, Незалежність, Соборність - це ті цінности, які завжди були, є й будуть поважатися в Україні. Ми повинні робити все для їх укріплення, адже саме на них побудовано фундамент нашої держави.

  Цього року ми відзначаємо 100-річчя з дня проголошення Акта злуки Української народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія мала доленосне значення для розбудови підвалин утворення Української соборної незалежної держави, здійснення одвічного прагнення українців бути господарями на своїй землі. Цей день ще раз перекидає міст між минулим і сьогоденням Вітчизни, стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю й незалежність.

  Вітаючи вас із Днем Соборності та Свободи, бажаємо вам миру, щастя, процвітання. Пишаймося нашою Батьківщиною, великим і славним родом, до якого ми належимо! Нехай єдність та згуртованість навколо величезних ідеалів державності та соборності будуть нашими головними провідниками на майбутнє.

  З повагою

  Голова районної державної адміністрації Олег ЛЕГЕЗА