На порядку денному 27 позачергової сесії районної ради 7 скликання, яка відбулась 17 січня 2019 року було розглянуто та прийнято рішення з 9 питань.

  На початку зібрання районні депутати вшанували пам'ять загиблого в зоні проведення ООС 14 січня 2019 року жителя смт Браїлів, старшого сержанта Миколи Семенюка.

  Основні питання, які потребували негайного вирішення були питання фінансового характеру. А саме, внесення змін до районного бюджету щодо розподілу субвенцій. Левову частину коштів було спрямовано на галузь охорони здоров’я району. Зокрема, на забезпечення ліків пільговій категорії громадян, закупівлю медичного обладнання, оплату за навчання трьох дітей з Жмеринського району в Вінницькому національному медичному університеті, ін.. Виділено кошти на утримання районної ДЮСШ, а також на забезпечення діяльності загальноосвітніх, позашкільних та дитячих закладів та закладів культури.

  Роз’яснення в частині змін до районного бюджету надав начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник.

  Про затвердження фінансового плану на 2019 р. комунального некомерційного підприємства «Жмеринська центральна районна лікарня» , внесення змін та затвердження Статуту КНП «Жмеринська ЦРЛ» у новій редакції інформував головний бухгалтер установи Іван Оголенко.

  Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко озвучив питання про передачу майна окремих медичних установ із спільної власності територіальних громад Жмеринського району у комунальну власність сільських рад.

  Заступник начальника відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Андрій Бесараба озвучив питання про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення межі села Сербинівці.

  Всі питання порядку денного були підтримані районними обранцями одноголосно.