11 січня 2019 року відбулося спільне засідання педагогічної ради Станіславчицького освітнього округу, учасником якого була куратор округу, методист відділу освіти Жмеринської РДА Клепко В.В.

  Засідання проведено у формі ділової гри «Реклами», де було висвітлено питання «Особистісне й професійне зростання педагога як умова розвитку життєвої компетенції».

  Метою педради було привернути увагу до актуальної проблеми, познайомити з новими знахідками, з найбільш реальними, життєздатними в умовах роботи закладу, дати їм оцінку, сприяти поширенню педагогічного досвіду вчителів.

  Перед початком виступів творчих груп практичним психологом Линдрик А.М. було здійснено опитування учасників педради у формі «Дерево очікувань».

  Директор Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Півнюк Г.І. для налаштування на творчий процес провела з педагогами графічний тест «Пізнай самого себе» (за методикою Стюзена Деллінгера).

  В обговоренні питання «Особистісне й професійне зростання педагога як умова розвитку життєвої компетенції» взяли участь лідери та учасники творчих груп:

  • «Види ключових компетентностей, якими повинен володіти сучасний вчитель» (Кучер О.Г.)
  • «Джерело знань» (Дацишина І.І.)
  • «Школа вдосконалення» (Твердохліб В.М.)
  • «Школа становлення» (Нагорняк О.В.)
  • «Портрет професіонала» (Линдрик А.М.)
  • «Школа вищої майстерності» (Зрібняк Г.Б.)

  Вчителі, завідуючі ДНЗ, вихователі ділилися професійним досвідом і намагалися узагальнити і використати свої творчі знахідки.

  Із заключним словом виступила Клепко В.В., наголосивши на тому, що місія освіти – це виконання соціального замовлення суспільства – формування громадянина-патріота, здатного розбудувати суверенну Україну.

  На сучасному етапі розвитку суспільства всі розуміють, що кожному громадянину необхідні універсальні знання, здатність вирішувати свої життєві та професійні проблеми. Завдання адміністрації не в тому, щоб учити педагога все життя, а в тому, щоб він навчився робити це сам.

  Засідання окружної педагогічної ради відбулося у діловій, конструктивній атмосфері.