Підсумкове засідання громадської ради при райдержадміністрації відбулось 11 січня 2019 року за участю керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Москальчук, представників інститутів громадянського суспільства району, засобів масової інформації.

  З нововведеннями в 2019 році в законодавстві з питань соціального захисту ознайомила присутніх начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Василик.

  Нею детально роз’яснено всі етапи та умови проведення монетизації субсидій, ознайомлено зі всіма видами допомог, які виплачуються через управління та дано відповідь на запитання про перевезення пільгових категорій населення району.

  Про здобутки району в 2018 році вела мову начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Катерина Цабак. Минулий рік був успішний для району. Адже на 5 млн. грн.. збільшились власні надходження до районного бюджету. Небувалі врожаї зібрали наші аграрії, в результаті чого Жмеринський район посів 7 місце в області. Минулого року успішно ремонтувались дороги, заклади охорони здоров’я, освіти, культури.

  Катерина Цабак також презентувала загалу План Перспективного розвитку району на 2019-2021 роки.

  В своєму звіті голова Громадської ради Володимир Перепечай відмітив плідну роботу дорадчого органу в 2017 – 2018 роках, зазначивши, що діяльність громадської ради була спрямована на конструктивний діалог з органами влади щодо прийняття важливих для району рішень.

  Члени громадської ради активно брали участь в засіданнях, нарадах, «круглих столах», семінар – навчаннях, загальнорайонних заходах з нагоди відзначення державних свят.

  Особливістю діяльності громадської ради є участь в організації та проведення в районі благодійних акцій. Під час попередніх скликань було проведено 6 благодійних акцій. Під час яких зібрано більше 3000 од. одяг, які були передані жителям району, що потребують та близько 2000 грн. на лікування хворих дітей.

  Він щиро подякував всім членам громадської ради за активну участь в засіданнях, усіх заходах, ініційованих громадською радою.

  Подякувала за конструктивну співпрацю представників громадськості керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Москальчук. Разом із головою громадської ради Володимиром Перепечаєм вони вручили активним членам Громадської ради Подяки.

  Про підготовку установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при райдержадміністрації вела мову начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськості, секретар громадської ради Оксана Сокол .