В м.Вінниця 12 січня 2019 року, за традицією, відбулося масове колядування та щедрування, яке проходило в рамках проведення V обласного фестивалю народної творчості «Різдвяне диво». До святкового дійства долучилися і творчі колективи Жмеринського району.

  Свято розпочалося на Майдані Незалежності, а потім урочистою ходою під Різдвяною зорею перемістилося до Центрального парку культури та відпочинку ім. М.Горького.

  Біля головної ялинки міста учасники дійства облаштували «різдвяне містечко», в якому звучали коляда, щедрівка, прославляючи Бога та український народ, вітання з Новим роком та Різдвом Христовим на адресу жителів Вінниччини. Кожен район презентував свою світлицю, у якій були присутні автентичний символ свята – дідух, вертеп, вироби різдвяної тематики, виготовлені народними майстрами. Щедро частували усіх охочих смаколиками, кутею, здобою, а ще співали, танцювали, розважали містян та веселилися самі. Також відбувся спільний концерт «Засіємо добром», у якому взяли участь близько 30 творчих колективів області.