В Жмеринській районній державній адміністрації належно поставлена робота щодо організації контролю за виконанням актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших документів Уряду та центральних органів виконавчої влади, розпоряджень голови облдержадміністрації, реагування на звернення комітетів Верховної Ради України, народних депутатів України та депутатів місцевих рад. Впродовж поточного року здійснено комплекс заходів щодо вдосконалення даного напрямку роботи, зміцнення виконавської дисципліни.

  В 2018 році керівництвом районної державної адміністрації, спеціалістами відділу діловодства, контролю документів та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації проведено ряд організаційних заходів, які суттєво вплинули на стан організації контрольної діяльності та виконавської дисципліни.

  Питання організації контрольної діяльності виносилося на розгляд колегії органу виконавчої влади, під час оперативних нарад у голови районної державної адміністрації розглядаються питання стану виконання документів вищестоящих органів та власних, покращення організації контролю та посилення виконавської дисципліни, а також під час нарад з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищним та сільськими головами.

  Впродовж звітного періоду поточного року сектором контролю проводився аналіз стану виконання документів вищестоящих органів. Так, в 2018 року взято на облік та здійснювався контроль за 1338 контрольними документами, що на 77 документів більше, ніж у відповідний період минулого року ( в т.ч. – ІV кв. - 291). В тому числі:

  • Центральних органів виконавчої влади – 218 (ІV кв. - 28) ;
  • Розпоряджень голови обласної державної адміністрації –76 (ІV кв. - 8);
  • Доручень голови обласної державної адміністрації – 33 (ІV кв. - 5);
  • Розпоряджень голови районної державної адміністрації - 21 (ІV кв. - 5);
  • Доручень голови районної державної адміністрації - 8 (ІV кв. -1);
  • Звернень народних депутатів України – 27 (ІV кв. -6).

  На їх виконання проконтрольовано підготовку та направлення до обласної державної адміністрації відповідно контрольних термінів виконання - 1851 документ.

  Щоквартально здійснюється аналіз виконання окремих актів Президента України, Кабінету Міністрів України, які подаються для розгляду голові районної державної адміністрації та відділу контролю управління діловодства та контролю апарату обласної державної адміністрації.

  Аналіз організації контролю за виконанням розпорядчих документів голови обласної державної адміністрації свідчить, що впродовж 2018 року сектором здійснювався контроль за 1921 контрольним завданням обласної державної адміністрації. Жодного випадку порушень термінів інформування стосовно виконання контрольних завдань не було.

  У 2018 році до сектору контролю надійшло 1703 інформації щодо виконання контрольних розпоряджень голови районної державної адміністрації ( в т.ч. у ІV кв. - 337), з них від виконавчих комітетів сільських рад 1366 ( в т.ч. у IV кв.-378), структурних підрозділів районної державної адміністрації – 337 (в т.ч. у ІV кв. - 69).