Передбачається, що ці проекти фінансуватимуться з обласного бюджету.

  Про це повідомляється на сайті ОДА. Конкурс орієнтований на проекти, програми чи заходи громадських організацій Вінниччини. Перевага надаватиметься тим проектам, які спрямовані на: соціально-економічний розвиток, культурно-просвітницьку діяльність, національно-патріотичне виховання, розвиток інклюзивного середовища, протидію корупції, охорону історичних пам’яток тощо.

  Конкурсні пропозиції мають бути складені українською мовою. Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

  • заява про участь у конкурсі з підписом керівника громадської організації та печаткою в разі наявності останньої;
  • опис проекту та кошторис витрат;
  • лист-підтвердження від органів державної влади чи місцевого самоврядування в разі їхнього залучення до реалізації проекту;
  • інформація про діяльність громадської організації.

  Зразки необхідних документів можна знайти на сайті ОДА. Конкурсні пропозиції можна подавати як в друкованому вигляді так і в електронній формі. Проекти мають бути розраховані на один рік.

  Варто зазначити, що коштом обласного бюджету фінансуються лише заходи проекту чи програми. Кошти на капітальні видатки чи заробітну плату не передбачені.

  Конкурсні пропозиції можна подавати до 31 січня в робочі дні з 10:30 до 16:30 за адресою вулиця Театральна, 14 (Департамент інформаційної діяльності ОДА, 4-й поверх, кабінет 412).

  Більше деталей за телефонами (0432) 56-19-51, (0432) 56-19-57.