Народний аматорський фольклорний колектив «Калина» Кудіївецького сільського будинку культури відзначено II призовим місцем на IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі на приз Гната Танцюри

  10-12 червня 2016 року вінничани та гості міста змогли доторкнутися душею до першоджерел української народної пісні на IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі автентичних колективів на приз Гната Танцюри, в рамках якого кращі фольклорні колективи та окремі виконавці з різних куточків України продемонстрували свою майстерність у виконанні автентичних пісень та старовинних українських обрядів. Започатковано свято на честь видатного українського фольклориста, етнографа, краєзнавця і педагога Гната Трохимовича Танцюри. Його фольклористична спадщина багата і різноманітна в жанровому плані.

  Участь у Всеукраїнському фольклорному святі взяли художні колективи з усіх куточків України, які представили на суд журі та глядачів свої пісні й танці.

  В цьому фестивалі – конкурсі Жмеринський район представив народний аматорський фольклорний колектив «Калина» Кудіївецького сільського будинку культури під керівництвом Костянтина Слободянюка з двома автентичними творами:

- «Посію шавлію» - старовинна українська народна пісня, яка відноситься до літнього циклу, а саме «петрівчана»;

- «Виноград» - українська народна пісня, носить родинно-побутовий характер.

  Народний аматорський фольклорний колектив «Калина» було відзначено II призовим місцем та нагороджено грамотою та цінним подарунком.