Мистецтво незбагнене і незрівняне –
Його не може розум осягнуть,
Є в ньому вічна і священна тайна,
Що кличе людство на духовну путь.

  Саме такими словами розпочалось яскраве дійство виступу юних талантів, членів літературно-мистецького клубу "Синій птах", який діє при КЗ "Жмеринська районна бібліотека" під назвою "Майбутнє твориться сьогодні".

  "Свято талантів", під керівництвом І.Козловської та А.Шеремети відбулося в читальній залі бібліотеки. Під час заходу було відзначено найкращих учасників почесними грамотами та подяками. Сповнені енергії, талановиті, піднесені юні "зірочки" складали "іспит" перед працівниками бібліотеки, своїми батьками та запрошеними гостями. Були представлені літературно-музичні композиції, театральні номера, з якими молоді таланти гідно представляли місто на різноманітних конкурсах та виступах, також, брали участь майже у всіх заходах, які проводяться у бібліотеці та за її межами.

  Були представлені роботи юних "митців пензля", які вражали не тільки своєю майстерністю, але й оригінальним та нестандартним підходом до творчості, цими роботами захоплювалися усі присутні.

  Нам є ким пишатися - адже наша молодь талановита і обдарована, а наш край надзвичайно багатий на таланти. Багато видатних людей в різних галузях суспільного і мистецького життя відомі усьому світу - це видатні музиканти, письменники, художники. І можливо в майбутньому наші діти будуть знані не лише у нашій країні, але й далеко за її межами.