До уваги суб’єктів господарювання щодо нових вимог в питанні проведення медичних оглядів працівників!

  Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 року № 88 – р «Питання державної служби з питань праці та постанови Кабінету Міністрів України № 96 від 11 лютого 2015 року «Про затвердження положення про Державну службу України з питань праці» забезпечення здійснення функцій і повноважень з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз. опромінення працівників передано з державної санітарно – епідеміологічної служби України до Державної служби з питань праці.

  На сьогодні, до проведення нормативно – правових актів з гігієни праці у відповідність до вимог чинного законодавства, посадові особи держ.праці керуються нормативно – правовими актами з гігієни праці, зокрема і наказами МОЗ України.

  Відповідно до наказу МОЗ України від 21.05.2007 року № 246 «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» акти визначення категорій працівників (додаток 1) списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам (додаток 2), погоджуються фахівцями відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці України у Вінницбкій області.

  У зв’язку із тим, що спеціалісти з гігієни праці територіально перебувають у місті Вінниці, і знаходження їх у районах непередбачено, повідомляємо, що перед погодженням поіменних списків осіб, які підлягають медичним оглядам, їм необхідно звернутись до Управління Держапраці у Вінницькій області із відповідною заявою для складання акту визначення категорії працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам відповідно до додатку 1 п. 2.2. наказу МОЗ України від 21.05.2001 року № 246 «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» та для погодження поіменних списків працівників.