Учениця Кам’яногірської школи взяла участь у подорожі до Туреччини для передачі «Книги Добра» Вселенському Патріарху Варфоломію І

  Учениця 9 класу Кам’яногірської школи Жмеринського району Гриник Аліна прийняла участь в соціальному проекті «Книга Добра» та ввійшла до п’ятірки дітей Вінницької області, які у складі делегації із 70 школярів України вирушили до Бухареста та Стамбула.

  Супроводжували дітей у поїздці: народна співачка України Катерина Бужинська, депутат Верховної Ради та письменниця Марія Матіос, Міністр закордонних справ України Клімкін Павло Анатолійович.

  Три країни світу (Румунія, Болгарія, Туреччина) і більше тисячі кілометрів. Таку відстань подолали українські дітлахи для того, щоб передати «Книгу Добра» Вселенському Патріархові Варфоломію І. Це унікальне видання рік тому було надруковане в Таллінні на спеціальному черпаному папері, який може зберігатися кілька століть. Історії про добрі вчинки та ілюстрації до них створювали діти з усіх регіонів України.

  Поїздка тривала шість днів та була дуже насиченою. У перший день у Туреччині діти побували в океанаріумі, в парку мініатюр та в місці, де похована Роксолана і вся сім’я султана Сулеймана.

  Наступного дня відбулась зустріч з Вселенським Патріархом Ворфоломієм. Учасники проекту передали Патріарху «Книгу Добра» та отримали від нього подарунки й благословення.

  У Румунії діти побували в залі засідань парламенту, де їм провели цікаву екскурсію.

  Ця поїздка була нагодою для кожної дитини, щоб змінити своє ставлення до себе та світу.